• Dames 3

  • KSV DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Noa LynnSpelend teamlid
    Bleeker, LunaSpelend teamlid
    Breed, IrisSpelend teamlid
    Dam, Fleur vanSpelend teamlid
    Diepen, Lonneke vanSpelend teamlid
    Diepen, Rosanne vanSpelend teamlid
    Elbers, KimSpelend teamlid
    Harpenau, RubySpelend teamlid
    Kroeze, ChloeSpelend teamlid
    Oorbeek, DaniqueSpelend teamlid
    Sprenkeling, LynnSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KSV DS3 ( Poule NW A DS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lacom '91 DS116131247830117727
    2KSV DS31611143502668423
    3Jupiter '76 DS11611053142397522
    4DES & Petten DS16100637324712620
    5Con Zelo DS21610063762948220
    6Meteoor DS216916331331019
    7SSV/Sporting S DS1163112256379-1237
    8ZAP & Kleine Sluis DS162014214442-2284
    9Geel-Zwart DS2161015198391-1932