• KSV Handbal en KSV Voetbal vieren in de laatste week van augustus hun 80-jarig bestaan!
    Er worden in deze week verschillende activiteiten georganiseerd voor zowel jong als oud. Zet de week in de familieagenda en wees er gezellig bij! Meer info over de specifieke activiteiten volgt. Houd de socials en de website in de gaten.

    Programma van de feestweek
    Dinsdag 25 augustus:
    Expeditie Robinson voor de C-, B-, en A-jeugd. Meer info volgt.

    Woensdag 26 augustus:
    Middag: Super zomerstart handbal voor de Kabouters, F-, E- en D-jeugd. Meer info volgt.

    Avond: Senioren toernooi KSV handbal. Een avond vol handbal, sportiviteit, plezier en leuke gemixte teams. Wil je meedoen, meld je gemakkelijk aan via: https://forms.office.com/e/nBkktD5NVs

    Donderdag 27 augustus:
    Pubquizavond voor zowel handbal als voetbal. Geef je snel op via actieselectie@ksvhandbal.nl. Stuur jouw naam, aantal personen (3 tot 6), en teamnaam door.

    Vrijdag 28 augustus:
    Reünieavond voor oud leden van KSV handbal en handbal. Inloop 20:00 in de KSV kantine. Kom bijpraten met oud-leden onder het genot van een drankje. Informeer je oud-teamgenoten en/of vriendengroepen (partners zijn ook van harte welkom). Een gezellige avond zonder programma. Aanmelding is niet nodig.

    Zaterdag 29 augustus:
    Gezellige zeskamp met aansluitend een FEESTAVOND voor leden en hun partners. Meer info voor het aanmelden volgt.