• A1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blaauw, IsisSpelend teamlid
    Bos, Minke van denSpelend teamlid
    Elbers, RoosSpelend teamlid
    Leek, LunaSpelend teamlid
    Looman, LiekeSpelend teamlid
    Pieneman, LotteSpelend teamlid
    Pols, NienkeSpelend teamlid
    Rood, RosaliSpelend teamlid
    Steen, Lotte vanSpelend teamlid
    Wolzak, BiancaSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KSV DA1 ( Topklasse TK-West-1 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA216141156232224029
    2KSV DA116130350937313626
    3Hauwert DA11611144583887023
    4Vrone DA11611054183457322
    5Valken DA116817376400-2417
    6Quintes/VVW DA1165110325381-5611
    7Geel-Zwart DA1165011370424-5410
    8Westfriezen DA1161114340505-1653
    9KRAS/Volendam DA1161114307527-2203