• B1

  • KSV DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling - selectie volgt nog

    NaamRolFunctie
    Groefsema, LindseySpelend teamlid
    Leek, NovaSpelend teamlid
    Pieneman, Mirte FleurSpelend teamlid
    Sewnath, IndySpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KSV DB1 ( Divisie JD-West DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westland Adviesgroep/HV Quintus DB116131240329510827
    2Green Park/Handbal Aalsmeer DB11612043893147524
    3OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB11612044243378724
    4Westfriesland/SEW DB116110543332011322
    5JuRo Unirek/VZV DB11610243683175122
    6VENECO/VELO DB1165110390406-1611
    7DSS DB1165011346404-5810
    8Houten DB1161015269429-1602
    9KSV DB1161015276476-2002