• D2

  • KSV D2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beers, TessSpelend teamlid
    Blom, JolieSpelend teamlid
    Eeken, SaarSpelend teamlid
    Hel, Nore van derSpelend teamlid
    Rietveld, Anne SofieSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KSV D2 ( Poule NW B GD-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JHC D118170133915118834
    2ZAP D118130534624010626
    3Zaanstreek D11813053132615226
    4Geel-Zwart D11813053242358926
    5KSV D21810082302121820
    6Schagen D1187110290297-715
    7Meervogels'60 D1187110249281-3215
    8Vrone D1185013200320-12010
    9Tornado D2183015134271-1376
    10Hugo Girls D1181017176333-1572