• KSV DC2

  • KSV DC2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling - selectie volgt nog

    NaamRolFunctie
    Blom, DesiSpelend teamlid
    Gildemeijer, FloorSpelend teamlid
    Jacobs, RobineSpelend teamlid
    Landsaat, RomeeSpelend teamlid
    Mughal, SennaSpelend teamlid
    Wentink, NadiaSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KSV DC2 ( Poule NW C DC-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hugo Girls DC116151033421412031
    2Niedorp DC116130335820015826
    3Westfriezen DC11611143122446823
    4Sporting Andijk DC11610153332528121
    5ZAP DC2169163202952519
    6KSV DC2166010253295-4212
    7Quintes/VVW DC1163013248301-536
    8JuRo Unirek/VZV DC2163013229306-776
    9KRAS/Volendam DC1160016176456-2800