Home
Onze vereniging
Over KSV
Bestuur
Commissies
Speciale benoemingen
Vertrouwenspersoon
Activiteiten en acties
Veilig Sport Klimaat
Teams
Senioren
Dames 1 - zaal
Dames 2 - zaal
Dames 3 - zaal
Dames 4 - zaal
Dames 4 - veld
Dames 5 - zaal
Dames 5 - veld
Recreanten
Dames recreanten 1 - zaal
Dames recreanten 1 - veld
Dames recreanten 2 - zaal
Dames recreanten 2 - veld
Dames recreanten 3 - zaal
Dames recreanten 3 - veld
Jeugd A t/m C
A1 - zaal
A2 - zaal
A2 - veld
B1 - zaal
C1 - zaal
C1 - veld
C2 - zaal
C2 - veld
C3 - zaal
C3 - veld
Jeugd D t/m F
D1 - zaal
D1 - veld
D2- zaal
D2 - veld
D3 - zaal
D3 - veld
D4 - zaal
D4 - veld
E1 - zaal
E1 - veld
E2 - zaal
E2 - veld
E3 - zaal
E3 - veld
E4 - zaal
E4 - veld
F1 - zaal
F1 - veld
F2 - zaal
F2 - veld
F3 - zaal
F3 - veld
F4 - zaal
F4 - veld
G handbal
Kabouters
Lidmaatschap
Aanmelden
Proeftraining
Contributie
Tenue
Afmelden
Praktische info
Trainingstijden zaal
Trainingstijden veld
Wedstrijden
Spelregels
Scheidsrechters
Terrein/zaaldienst
KSV terrein & Sporthallen
Sponsoring
Onze sponsors
Sponsor mogelijkheden
Contact
Home
Onze vereniging
+
Over KSV
Bestuur
Commissies
Speciale benoemingen
Vertrouwenspersoon
Activiteiten en acties
Veilig Sport Klimaat
Teams
+
Senioren
Dames 1 - zaal
Dames 2 - zaal
Dames 3 - zaal
Dames 4 - zaal
Dames 4 - veld
Dames 5 - zaal
Dames 5 - veld
Recreanten
+
Dames recreanten 1 - zaal
Dames recreanten 1 - veld
Dames recreanten 2 - zaal
Dames recreanten 2 - veld
Dames recreanten 3 - zaal
Dames recreanten 3 - veld
Jeugd A t/m C
+
A1 - zaal
A2 - zaal
A2 - veld
B1 - zaal
C1 - zaal
C1 - veld
C2 - zaal
C2 - veld
C3 - zaal
C3 - veld
Jeugd D t/m F
+
D1 - zaal
D1 - veld
D2- zaal
D2 - veld
D3 - zaal
D3 - veld
D4 - zaal
D4 - veld
E1 - zaal
E1 - veld
E2 - zaal
E2 - veld
E3 - zaal
E3 - veld
E4 - zaal
E4 - veld
F1 - zaal
F1 - veld
F2 - zaal
F2 - veld
F3 - zaal
F3 - veld
F4 - zaal
F4 - veld
G handbal
Kabouters
Lidmaatschap
+
Aanmelden
Proeftraining
Contributie
Tenue
Afmelden
Praktische info
+
Trainingstijden zaal
Trainingstijden veld
Wedstrijden
Spelregels
Scheidsrechters
Terrein/zaaldienst
KSV terrein & Sporthallen
Sponsoring
+
Onze sponsors
Sponsor mogelijkheden
Contact
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20 mrt. 19:00
HCV '90 DMW1 (d) - KSV DMW3 (d)
Kinheimhal
20 mrt. 19:30
Monnickendam DS1 (d) - KSV DS5 (d)
Spil 't
20 mrt. 20:00
KSV DMW1 (d) - DTS '48 DMW1 (d)
Sporthal Hectorlaan
23 mrt. 09:55
Tornado E2# (g) - KSV E2 (g)
Waardergolf
23 mrt. 10:50
Tornado E3 (g) - KSV E5 (g)
Waardergolf
23 mrt. 11:45
Tornado F1# (g) - KSV F1 (g)
Waardergolf
23 mrt. 13:25
Tornado D1# (g) - KSV D2 (d)
Waardergolf
23 mrt. 14:10
Tornado D3 (g) - KSV D3 (g)
Waardergolf
23 mrt. 16:00
KSV D4 (g) - Meervogels'60 D3 (g)
Waardergolf
23 mrt. 16:00
Hugo Girls E1 (g) - KSV E4 (g)
Sportcentrum Noorderend
23 mrt. 19:00
KSV DS4 (d) - Wijk aan Zee DS2 (d)
Waardergolf
23 mrt. 19:00
Lacom '91 DS3 (d) - KSV DS5 (d)
Geestmerambacht
23 mrt. 20:20
KSV DS3 (d) - Lacom '91 DS1 (d)
Waardergolf
24 mrt. 09:00
CSV Handbal E1 (g) - KSV E3 (g)
Bloemen, de
24 mrt. 09:30
OTTO Work Force/ VOC Amsterdam DB2# (d) - KSV DB1 (d)
Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
24 mrt. 11:00
Hugo Girls DC1 (d) - KSV DC2# (d)
Sportcentrum Noorderend
24 mrt. 11:05
Spartanen DA1 (d) - KSV DA2 (d)
Sportcenter De Bloesem
24 mrt. 11:10
DSO DB1 (d) - KSV DB2# (d)
Sport aan Zee 2
24 mrt. 12:30
JuRo Unirek/VZV DS3 (d) - KSV DS1 (d)
Sporthal 't Zijveld
24 mrt. 12:50
Hauwert DA1# (d) - KSV DA1 (d)
Dres, de
24 mrt. 13:00
Schagen DC1# (d) - KSV DC3 (d)
Spartahal, de
24 mrt. 13:45
Tornado DS2 (d) - KSV DS2 (d)
Waardergolf
24 mrt. 14:45
Excelsior '53 D1# (g) - KSV D1 (d)
Kloet, de
25 mrt. 19:00
KSV DMW3 (d) - Koedijk DMW2 (d)
Waardergolf
26 mrt. 19:30
KSV DC1 (d) - Westfriesland/SEW DC4# (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
26 mrt. 19:30
Koedijk DMW1 (d) - KSV DMW2 (d)
Sportcentrum de Beeck
27 mrt. 19:30
Quick DMW1# (d) - KSV DMW1 (d)
M.C. De Muiter
28 mrt. 19:00
Westfriesland/SEW DC5 (d) - KSV DC2# (d)
SEW/Sportpark de Dres (V)
6 apr. 10:00
Vrone F3 (g) - KSV F1 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 10:00
Westfriezen D4 (g) - KSV D4 (g)
Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
6 apr. 10:00
Tornado D5 (g) - KSV D5 (d)
Tornado/Sportpark De Kabel (V)
6 apr. 10:00
St. George E2# (g) - KSV E5 (g)
St. George/Sportcomplex (V)
6 apr. 10:20
Zaanstreek F2 (g) - KSV F2 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 10:30
KSV D1 (g) - Vrone D1# (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
6 apr. 10:40
Zaanstreek F1 (g) - KSV F1 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 11:00
CSV Handbal F1 (g) - KSV F2 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 11:30
KSV E2 (g) - CSV Handbal E1 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
6 apr. 11:40
KSV F1 (g) - Dynamo F1 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 11:40
DSS F2 (g) - KSV F2 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 12:30
KSV E4 (g) - Koedijk E3 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
6 apr. 13:30
KSV E3 (g) - Zuidermeer E1 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
6 apr. 14:35
KSV E1 (g) - Westfriezen E2 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
6 apr. 19:00
KSV DS5 (d) - Geel-Zwart DS2 (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
6 apr. 19:45
KSV DS1 (d) - Nijhof/Broekland DS1 (d)
Deimos, de
7 apr. 11:00
Hugo Girls D1 (d) - KSV D3 (g)
Hugo's Sportcomplex (V)
7 apr. 11:00
DTS '48 D1# (g) - KSV D2 (g)
DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
7 apr. 12:00
KSV DC2# (d) - Meteoor DC1 (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
7 apr. 12:00
CSV Handbal DA1 (d) - KSV DA1 (d)
CSV/Sportpark Wouterland (V)
7 apr. 13:15
KSV DC1 (d) - Westfriezen DC1 (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
7 apr. 14:30
Con Zelo DS2 (d) - KSV DS4 (d)
Con Zelo/Sportcomplex De Groet (V)
8 apr. 19:00
KSV DMW2 (d) - Meervogels'60 DMW1 (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
8 apr. 19:30
Westfriezen DMW1 (d) - KSV DMW1 (d)
Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
8 apr. 20:05
KSV DMW3 (d) - Niedorp DMW2 (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
13 apr. 10:30
Westfriesland/SEW E1# (g) - KSV E1 (g)
SEW/Sportpark de Dres (V)
13 apr. 11:00
KSV D3 (g) - Vrone D2 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
13 apr. 12:00
KSV D4 (g) - Tornado D5 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
13 apr. 13:00
KSV D5 (d) - St. George D1# (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
13 apr. 14:00
KSV E5 (g) - Victoria O E2 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
13 apr. 19:30
Stevo DS1 (d) - KSV DS1 (d)
Sporthal de Ransuil
14 apr. 10:30
St. George DC1# (d) - KSV DC2# (d)
St. George/Sportcomplex (V)
14 apr. 12:00
KSV DA1 (d) - Tonegido DA1 (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
14 apr. 13:00
Vrone E3 (g) - KSV E3 (g)
Oostwal de, Sporthal
14 apr. 13:00
Meervogels'60 D1# (g) - KSV D1 (g)
Meervogels '60/Sportpark Boshuis (V)
14 apr. 13:30
KSV DS4 (d) - DSO DS1 (d)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
14 apr. 13:30
Dynamo DC1 (d) - KSV DC1 (d)
Dynamo/Sportpark (V)
15 apr. 19:30
Lacom '91 DMW1 (d) - KSV DMW3 (d)
Lacom'91 (V)
15 apr. 20:00
Westfriezen DMW2 (d) - KSV DMW2 (d)
Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)