Scheidsrechters indeling 2e helft zaal 2019-2020

De nieuwe indeling voor de scheidsrechters voor de tweede helft van het zaalseizoen 2019-2020 is bekend.

Tip: graag iedereen vragen voordat ze starten met fluiten om de teams te controleren in de handbal app. Staan de teams er nog niet in, dan voor de wedstrijd aan de coaches vragen om dit erin te zetten (zowel thuis als uit team moet dit doen). En vergeet niet om na de wedstrijd de wedstrijd af te melden in de handbal app dmv de stand en evt kaarten/tijdstraffen in te voeren.

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie fluit team Scheidsrechter
04-01-20 19:00 Dames Senioren KSV DS3 Zwaluwen K DS1 Waardergolf Melanie Denijn Groot
08-01-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW1 Wieringerwaard DMW1 Waardergolf Greet Zuurbier
11-01-20 09:00 F-Jeugd KSV F1 Tonegido F1# Waardergolf REC 2
11-01-20 09:00 F-Jeugd KSV F3 VZV F2 Waardergolf REC 2
11-01-20 09:55 F-Jeugd KSV F2 Vrone F2 Waardergolf REC 2
11-01-20 09:55 F-Jeugd KSV F5 Graftdijk F1 Waardergolf B1
11-01-20 10:40 F-Jeugd KSV F4 Tornado F2 Waardergolf REC 2
11-01-20 10:45 F-Jeugd KSV F6 Hugo Girls F2 Waardergolf B1
11-01-20 11:30 E-Jeugd KSV E4 Meervogels’60 E2 Waardergolf C1
11-01-20 12:25 E-Jeugd KSV E2 Tornado E1 Waardergolf C1
11-01-20 13:20 E-Jeugd KSV E1 JHC E1 Waardergolf C1
11-01-20 14:15 D-Jeugd KSV D4 VVW D3 Waardergolf REC 1
11-01-20 15:00 D-Jeugd KSV D3 Meervogels D2 Waardergolf REC1
11-01-20 15:55 D-Jeugd KSV D2 VZV D3 Waardergolf DS2
11-01-20 16:45 D-Jeugd KSV D1 Tornado D1# Waardergolf DS2
11-01-20 17:30 Dames C-Jeugd (L) KSV DC1 VOC DC1 Waardergolf J. (Jan) Bijvoet (Scheidsrechter)
11-01-20 18:40 Dames A-Jeugd (L) KSV DA1 Tornado DA1 Waardergolf A. (Anthony) Ramdjas (Scheidsrechter)
11-01-20 19:00 Dames Senioren KSV DS4 ZAP DS3 De Draai Melanie Denijn Groot
11-01-20 20:20 Dames Senioren (L) KSV DS1 Tornado DS1 Waardergolf R. (Richard) v. Empel (Scheidsrechter), H. (Halil) Metin (Scheidsrechter)
11-01-20 20:20 Heren Senioren KSV HS1 Tornado HS1 De Draai DS2
12-01-20 10:05 Dames C-Jeugd KSV DC3 Schagen DC2 Waardergolf Lise Botterhuis / Fleur Breuker
12-01-20 11:10 Dames C-Jeugd KSV DC2 ZAP DC2 Waardergolf Lise Botterhuis / Fleur Breuker
12-01-20 12:15 Dames Senioren KSV DS2 Blinkert DS2 Waardergolf HS1 Mats Bakker
12-01-20 13:40 Dames B-Jeugd KSV DB1# Tornado DB2# Waardergolf DS1
12-01-20 14:50 Dames A-Jeugd KSV DA2 D.T.S. ’48 DA1# Waardergolf DS1
18-01-20 13:05 E-Jeugd KSV E1 Aeno E1 Waardergolf C1
18-01-20 19:00 Dames Senioren KSV DS3 Kleine Sluis DS1 Waardergolf Melanie Denijn Groot
22-01-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW1 Berdos DMW1# Waardergolf HS1 Mats Bakker
25-01-20 09:00 F-Jeugd KSV F2 DSS F2 Waardergolf A2
25-01-20 09:00 F-Jeugd KSV F4 VVW F3 Waardergolf B1
25-01-20 09:55 F-Jeugd KSV F5 Hugo Girls F2 Waardergolf A2
25-01-20 09:55 F-Jeugd KSV F6 Meervogels F3 Waardergolf B1
25-01-20 10:45 E-Jeugd KSV E4 Lacom ’91 E2 Waardergolf DS4
25-01-20 11:40 E-Jeugd KSV E3 Meervogels’60 E1# Waardergolf DS4
25-01-20 12:35 E-Jeugd KSV E2 Westfriesland/SEW E1# Waardergolf A1
25-01-20 13:30 D-Jeugd KSV D4 Koedijk D2 Waardergolf A1
25-01-20 14:15 D-Jeugd KSV D3 Vrone D2 Waardergolf A1
25-01-20 15:10 F-Jeugd KSV F1 DSS F1 Waardergolf DS3
25-01-20 15:10 F-Jeugd KSV F3 DSS F3 Waardergolf DS3
25-01-20 16:30 D-Jeugd KSV D2 Meervogels D1 Waardergolf DS3
25-01-20 17:30 Dames C-Jeugd (L) KSV DC1 DSS DC1 Waardergolf M. (Monique) Huiberts (Scheidsrechter), M. (Monique) Glasbergen (Scheidsrechter)
25-01-20 18:30 Dames Senioren KSV DS4 Hugo Girls DS2 De Draai Cor van Langen
25-01-20 18:40 Dames A-Jeugd (L) KSV DA1 Quintus DA2 Waardergolf P. (Piet) Schurink (Scheidsrechter)
25-01-20 19:50 Heren Senioren KSV HS1 Zaanstreek HS3 De Draai Greet Zuurbier
25-01-20 20:20 Dames Senioren (L) KSV DS1 US DS1 Waardergolf S. (Sharon) Meester (Scheidsrechter), S. (Sandra) van der Gragt (Scheidsrechter)
26-01-20 10:00 Dames C-Jeugd KSV DC3 Westfriezen DC4 Waardergolf Lani Nooter / Mieke Zijp
26-01-20 11:10 Dames C-Jeugd KSV DC2 Geel Zwart DC1 Waardergolf Lani Nooter / Mieke Zijp
26-01-20 12:20 Dames Senioren KSV DS2 Lotus DS2 Waardergolf Greet Zuurbier
26-01-20 13:40 Dames B-Jeugd KSV DB1# Hollandia T / D.E.S. DB2 Waardergolf Cor van Langen
26-01-20 14:50 Dames A-Jeugd KSV DA2 Tonegido DA1# Waardergolf Cor van Langen
01-02-20 16:00 F-Jeugd KSV F6 Dynamo F1 Waardergolf DS4
01-02-20 16:45 E-Jeugd KSV E1 Kleine Sluis E1# Waardergolf DS4
01-02-20 19:00 Dames Senioren KSV DS3 SSV/Sporting S DS2 Waardergolf Greet Zuurbier
03-02-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW2 SSV/Sporting S DMW2 Waardergolf Melanie Denijn Groot
05-02-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW1 Valken DMW1 Waardergolf Greet Zuurbier
08-02-20 09:00 F-Jeugd KSV F4 Blinkert F1 Waardergolf B1
08-02-20 12:45 F-Jeugd KSV F2 Berdos F1# Waardergolf C1
08-02-20 13:40 F-Jeugd KSV F1 Koedijk F1 Waardergolf C1
08-02-20 13:40 F-Jeugd KSV F5 KSV F6 Waardergolf B1
08-02-20 14:35 F-Jeugd KSV F3 Lacom ’91 F3 Waardergolf A2
08-02-20 15:30 D-Jeugd KSV D3 Lacom’91 D3 Waardergolf A2
08-02-20 16:20 D-Jeugd KSV D2 Berdos D1# Waardergolf A1
08-02-20 17:15 D-Jeugd KSV D1 J.H.C. D1# Waardergolf A1
08-02-20 18:10 Dames C-Jeugd (L) KSV DC1 Leidsche Rijn DC1 Waardergolf BOND
08-02-20 19:30 Dames Senioren (L) KSV DS1 Vido DS1 Waardergolf BOND
08-02-20 20:30 Dames Senioren KSV DS4 SSV/Sporting S DS1 Deimos, de Cor van Langen
08-02-20 20:50 Heren Senioren KSV HS1 Spartanen HS1 Waardergolf REC1
09-02-20 09:00 E-Jeugd KSV E4 Koedijk E2 Deimos, de DS3
09-02-20 10:05 E-Jeugd KSV E3 Koedijk E1 Deimos, de DS3
09-02-20 11:05 E-Jeugd KSV E2 Spartanen E1 Deimos, de DS1
09-02-20 12:05 Dames Senioren KSV DS2 Geel Zwart DS2 Deimos, de DS1
09-02-20 13:20 Dames C-Jeugd KSV DC3 A & O DC2# Deimos, de Melanie Denijn Groot
09-02-20 14:30 Dames A-Jeugd KSV DA2 Excelsior ’53 DA1 Deimos, de HS1 Mats Bakker
10-02-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW2 Koedijk DMW1 Waardergolf DS1
26-02-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW1 Hollandia T DMW1 Waardergolf HS1 Mats Bakker
29-02-20 09:15 F-Jeugd KSV F4 KSV F3 Waardergolf REC2
29-02-20 09:15 F-Jeugd KSV F6 Lacom ’91 F4 Waardergolf B1
29-02-20 10:00 F-Jeugd KSV F1 SEW F1 Waardergolf REC2
29-02-20 10:00 F-Jeugd KSV F2 Wijk aan Zee F1# Waardergolf B1
29-02-20 11:00 E-Jeugd KSV E3 DSS E4 Waardergolf C1
29-02-20 12:05 E-Jeugd KSV E2 Westfriezen E1 Waardergolf Lise Botterhuis
29-02-20 13:10 E-Jeugd KSV E1 Schagen E1 Waardergolf Lise Botterhuis
29-02-20 14:15 D-Jeugd KSV D3 Dynamo D1 Waardergolf DS4
29-02-20 16:05 D-Jeugd KSV D2 Blinkert D1 Waardergolf DS4
29-02-20 16:55 D-Jeugd KSV D1 Lacom ’91 D1# Waardergolf Mieke Zijp / Lani Nooter
29-02-20 17:50 Dames C-Jeugd (L) KSV DC1 ZAP DC1 Waardergolf BOND
29-02-20 19:00 Dames Senioren KSV DS4 Geel Zwart DS3 De Draai REC1
29-02-20 19:05 Dames A-Jeugd (L) KSV DA1 Vrone DA1 Waardergolf BOND
29-02-20 20:20 Heren Senioren KSV HS1 DSOV/VOS HS1 De Draai Greet Zuurbier
01-03-20 09:00 E-Jeugd KSV E4 DSS E5 Waardergolf A2
01-03-20 10:00 Dames C-Jeugd KSV DC3 Dynamo DC2 Waardergolf A2
01-03-20 11:10 Dames C-Jeugd KSV DC2 Kleine Sluis DC1# Waardergolf Melanie Denijn Groot
01-03-20 12:20 Dames Senioren KSV DS2 Wijk aan Zee DS1 Waardergolf HS1 Mats Bakker
01-03-20 13:30 Dames A-Jeugd KSV DA2 HCV ’90 DA1 Waardergolf HS1 Mats Bakker
02-03-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW2 Dynamo DMW1 Waardergolf Cor van Langen
07-03-20 19:00 Dames Senioren KSV DS3 VZV DS5 De Draai Melanie Denijn Groot
11-03-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW1 Kleine Sluis DMW1 Waardergolf Greet Zuurbier
16-03-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW2 Niedorp DMW1 Waardergolf Melanie Denijn Groot
21-03-20 09:00 F-Jeugd KSV F5 Lacom ’91 F4 Waardergolf REC2
21-03-20 09:00 F-Jeugd KSV F6 Graftdijk F1 Waardergolf B1
21-03-20 09:50 F-Jeugd KSV F3 Meervogels F2 Waardergolf REC2
21-03-20 09:50 F-Jeugd KSV F4 HCV ’90 F1 Waardergolf B1
21-03-20 10:45 F-Jeugd KSV F1 JHC F1 Waardergolf REC2
21-03-20 10:45 F-Jeugd KSV F2 Meervogels F1 Waardergolf B1
21-03-20 11:30 E-Jeugd KSV E3 Vrone E2# Waardergolf C1
21-03-20 12:25 E-Jeugd KSV E1 Tornado E2 Waardergolf C1
21-03-20 13:30 E-Jeugd KSV E2 Excelsior ’53 E1# Waardergolf C1
21-03-20 14:25 D-Jeugd KSV D4 Vrone D3# Waardergolf REC1
21-03-20 15:10 D-Jeugd KSV D2 CSV D1 Waardergolf REC1
21-03-20 15:55 D-Jeugd KSV D3 Graftdijk D1# Waardergolf REC1
21-03-20 17:30 Dames C-Jeugd (L) KSV DC1 VELO DC1 Waardergolf BOND
21-03-20 18:10 D-Jeugd KSV D1 SEW D1 Sportcentrum Noorderend DS2
21-03-20 18:40 Dames A-Jeugd (L) KSV DA1 VZV DA2 Waardergolf BOND
21-03-20 19:00 Dames Senioren KSV DS4 HVS DS2 Sportcentrum Noorderend DS2
21-03-20 20:20 Dames Senioren (L) KSV DS1 SEW DS3 Waardergolf BOND
21-03-20 20:20 Heren Senioren KSV HS1 Auto Smeeing/BDC HS1 Sportcentrum Noorderend DS2
22-03-20 11:15 Dames C-Jeugd KSV DC3 DSS DC3# Waardergolf A1
22-03-20 12:20 Dames Senioren KSV DS2 HVS DS1 Waardergolf Cor van Langen
22-03-20 13:40 Dames B-Jeugd KSV DB1# Con Zelo DB1 Waardergolf Fleur Breuker / Lise Botterhuis
22-03-20 14:50 Dames A-Jeugd KSV DA2 Valken DA1 Waardergolf HS1 Mats Bakker
28-03-20 09:00 F-Jeugd KSV F3 HCV ’90 F1 Waardergolf B1
28-03-20 09:00 F-Jeugd KSV F4 VZV F2 Waardergolf DS4
28-03-20 09:45 F-Jeugd KSV F1 DSO F1 Waardergolf B1
28-03-20 09:45 F-Jeugd KSV F5 Schagen F2# Waardergolf DS4
28-03-20 10:30 E-Jeugd KSV E1 Schagen E2 Waardergolf DS3
28-03-20 11:25 E-Jeugd KSV E4 Blinkert E2 Waardergolf DS2
28-03-20 12:20 E-Jeugd KSV E3 De Blinkert E1# Waardergolf DS2
28-03-20 13:15 D-Jeugd KSV D4 H.C.V. ’90 D2# Waardergolf A1
28-03-20 14:00 D-Jeugd KSV D3 SEW D4 Waardergolf A1
28-03-20 14:45 D-Jeugd KSV D1 Niedorp D1# Waardergolf DS1
28-03-20 15:35 D-Jeugd KSV D2 A & O D1# Waardergolf DS1
28-03-20 17:30 Dames C-Jeugd (L) KSV DC1 Quintus DC1 Waardergolf BOND
28-03-20 18:50 Dames A-Jeugd (L) KSV DA1 VOC DA2 Waardergolf BOND
28-03-20 19:00 Dames Senioren KSV DS4 Petten/D.E.S. DS1 Deimos, de Cor van Langen
28-03-20 20:15 Heren Senioren KSV HS1 DSS HS1 Deimos, de Greet Zuurbier
29-03-20 09:15 F-Jeugd KSV F6 Tornado F3 Waardergolf A2
29-03-20 10:00 Dames C-Jeugd KSV DC2 Petten DC1# Waardergolf Mieke Zijp / Lani Nooter
29-03-20 11:05 Dames B-Jeugd KSV DB1# ZAP DB3 Waardergolf Melanie Denijn Groot
29-03-20 12:10 Dames Senioren KSV DS2 Vrone DS3 Waardergolf Greet Zuurbier
29-03-20 15:00 Dames A-Jeugd KSV DA2 DSO DA1 Waardergolf Cor van Langen
29-03-20 16:10 E-Jeugd KSV E2 Sporting Andijk E1# Waardergolf A1
01-04-20 19:00 Dames Midweek KSV DMW2 Vido DMW1 Waardergolf Melanie Denijn Groot
04-04-20 20:00 Dames Senioren (L) KSV DS1 Meervogels DS1 Waardergolf BOND