Scheidsrechters indeling 2e helft veld 2019-2020

De nieuwe indeling voor de scheidsrechters voor de tweede helft van het veldseizoen 2019-2020 is bekend. En omdat we nog niet exact weten, door de huidige situatie, hoe het seizoen gaat verlopen, evengoed alvast de indeling.

Tip: graag iedereen vragen voordat ze starten met fluiten om de teams te controleren in de handbal app. Staan de teams er nog niet in, dan voor de wedstrijd aan de coaches vragen om dit erin te zetten (zowel thuis als uit team moet dit doen). En vergeet niet om na de wedstrijd de wedstrijd af te melden in de handbal app dmv de stand en evt kaarten/tijdstraffen in te voeren.

Let op: de teams staan ingedeeld zoals ieder team binnen speelde, die teams staan bij Team Fluiten. Bijv. binnen DS2, buiten DS1, in het schema: DS2.
Bekijk hieronder het schema, of klik hier voor het Wedstrijdprogramma twee helft veld thuis 2019/2020.

Nummer Dag Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechters Accommodatie Team fluiten Scheidsrechter
22677 Za 4-Apr-2020 10:00 KSV F2 ZAP F1# KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22516 Za 4-Apr-2020 10:00 KSV F3 Excelsior ’53 F2# KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22437 Za 4-Apr-2020 11:00 KSV F5 Niedorp F1 KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
25186 Za 4-Apr-2020 12:00 KSV E1 Westfriesland/SEW E1# KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22694 Za 4-Apr-2020 13:00 KSV D4 Meteoor D1 KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22467 Za 4-Apr-2020 14:00 KSV D3 Koedijk D1# KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22657 Za 4-Apr-2020 19:00 KSV DS2 KSV DS3 KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
7160 Za 4-Apr-2020 20:00 KSV DS1 Meervogels DS1 R. (Robin) Batenburg (Scheidsrechter), N. (Nico) Batenburg (Scheidsrechter) Waardergolf Afgelast
25272 Za 4-Apr-2020 20:15 KSV HS1 Tornado HS1 KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22636 Zo 5-Apr-2020 10:00 KSV DC1 D.S.O. DC1# KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22434 Zo 5-Apr-2020 11:15 KSV DB1# Blinkert DB1 KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22424 Zo 5-Apr-2020 12:20 KSV DA1 Valken DA2 KSV/Sportpark De Kruising (V) Afgelast
22485 Di 7-Apr-2020 20:30 KSV Rec2 Geel Zwart DMW2 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S.I.O Melanie Denijn Groot
22893 Do 16-Apr-2020 21:00 KSV Rec1 Meteoor DMW2 KSV/Sportpark De Kruising (V) B.S. Greet Zuurbier
22762 Za 2-May-2020 10:00 KSV F1 Berdos F1# KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec2
22993 Za 2-May-2020 10:00 KSV F4 Hugo Girls F2 KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec2
22911 Za 2-May-2020 11:00 KSV F6 Lacom ’91 F4 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS4
25496 Za 2-May-2020 11:00 KSV F7 KSV F5 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS4
25355 Za 2-May-2020 12:00 KSV E4 Lacom ’91 E2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS3
22926 Za 2-May-2020 13:10 KSV E3 Blinkert E2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS3
22933 Za 2-May-2020 14:15 KSV E2 DSO E2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS3
22874 Za 2-May-2020 15:15 KSV D2 Vrone D2 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Fleur Breuker/ Lise Botterhuis
22793 Za 2-May-2020 16:15 KSV D1 JuRo Unirek/VZV D1# KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Fleur Breuker/ Lise Botterhuis
22976 Za 2-May-2020 19:00 KSV DS3 Spartanen DS5 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S.I.O. Melanie Denijn Groot
22877 Zo 3-May-2020 11:00 KSV DC2 H.C.V. ’90 DC1# KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S.I.O. Melanie Denijn Groot
23600 Do 7-May-2020 21:00 KSV Rec1 DTS ’48 DMW1 KSV/Sportpark De Kruising (V) B.S. Thom Schoppen
23313 Za 9-May-2020 10:00 KSV F2 D.T.S. ’48 F1# KSV/Sportpark De Kruising (V) A2
23226 Za 9-May-2020 10:00 KSV F4 Blinkert F1 KSV/Sportpark De Kruising (V) B1
23071 Za 9-May-2020 11:00 KSV F5 Meervogels F3 KSV/Sportpark De Kruising (V) B1
25497 Za 9-May-2020 11:00 KSV F7 KSV F6 KSV/Sportpark De Kruising (V) B1
23329 Za 9-May-2020 12:00 KSV D4 Vrone D3# KSV/Sportpark De Kruising (V) A2
23100 Za 9-May-2020 13:00 KSV D3 Meervogels D2 KSV/Sportpark De Kruising (V) A2
25356 Za 9-May-2020 14:00 KSV E4 Meervogels E2 KSV/Sportpark De Kruising (V) C1
25188 Za 9-May-2020 15:05 KSV E1 VVW E1 KSV/Sportpark De Kruising (V) C1
23293 Za 9-May-2020 19:00 KSV DS2 Hugo Girls DS3 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Melanie Denijn Groot
23210 Za 9-May-2020 20:15 KSV DS3 Zwaluwen ’30 DS1 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Melanie Denijn Groot
23190 Zo 10-May-2020 10:00 KSV DC1 Vrone DC1 KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec1
23068 Zo 10-May-2020 11:15 KSV DB1# Wijk aan Zee DB1# KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Cor van Langen
23059 Zo 10-May-2020 12:30 KSV DA1 H.V.S. / D.E.S. DA1# KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Melanie Denijn Groot
23390 Za 16-May-2020 10:00 KSV F1 Lacom ’91 F2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS4
23542 Za 16-May-2020 10:00 KSV F3 VVW F3 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS3
23623 Za 16-May-2020 11:00 KSV F6 KSV F5 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS4
25357 Za 16-May-2020 11:55 KSV E4 Koedijk E2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS3
23636 Za 16-May-2020 13:00 KSV E3 Hugo Girls E2 KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec2
23643 Za 16-May-2020 14:10 KSV E2 Schagen E1 KSV/Sportpark De Kruising (V) A1
25231 Za 16-May-2020 15:15 KSV D2 DSS D2 KSV/Sportpark De Kruising (V) A1
23418 Za 16-May-2020 16:15 KSV D1 SEW D1 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS2
25273 Za 16-May-2020 19:00 KSV HS1 Spartanen HS1 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS2
23502 Zo 17-May-2020 11:00 KSV DC2 DSS DC1# KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Fleur Breuker
23608 Zo 17-May-2020 12:15 KSV DS1 Blinkert DS1 KSV/Sportpark De Kruising (V) B.S. Greet Zuurbier
23698 Za 23-May-2020 10:00 KSV F5 Tornado F3 KSV/Sportpark De Kruising (V) C1
25499 Za 23-May-2020 10:00 KSV F7 Niedorp F1 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS2
23946 Za 23-May-2020 11:00 KSV F2 Commandeur/VVW F1# KSV/Sportpark De Kruising (V) C1
23855 Za 23-May-2020 11:00 KSV F4 Schagen F2# KSV/Sportpark De Kruising (V) DS2
23963 Za 23-May-2020 12:00 KSV D4 CSV D2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS1
23810 Za 23-May-2020 13:00 KSV D2 Lacom ’91 D1# KSV/Sportpark De Kruising (V) DS1
23924 Za 23-May-2020 19:00 KSV DS2 SSV/Sporting DS2 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Melanie Denijn Groot
23838 Za 23-May-2020 20:15 KSV DS3 Lacom ’91 DS4 KSV/Sportpark De Kruising (V) B.S. Greet Zuurbier
23727 Zo 24-May-2020 10:00 KSV D3 Graftdijk D1# KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec1
23813 Zo 24-May-2020 11:00 KSV DC2 Lacom ’91 DC2 KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec1
25374 Zo 24-May-2020 12:15 KSV DB1# Westfriesland/SEW DB2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS1
25437 Zo 24-May-2020 13:30 KSV DA1 Dynamo DA2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS1
24152 Di 26-May-2020 20:30 KSV Rec2 Hugo Girls DMW1 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Cor van Langen
24181 Za 6-Jun-2020 10:00 KSV F3 Vido F1 KSV/Sportpark De Kruising (V) A2
25486 Za 6-Jun-2020 10:00 KSV F5 Hugo Girls F3 KSV/Sportpark De Kruising (V) B1
25191 Za 6-Jun-2020 11:00 KSV E1 Excelsior ’53 E1# KSV/Sportpark De Kruising (V) B1
24135 Za 6-Jun-2020 12:15 KSV D3 Lacom ’91 D2 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS2
24058 Za 6-Jun-2020 13:15 KSV D1 DSS D1 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS2
25260 Za 6-Jun-2020 19:00 KSV HS1 Tonegido HS1 KSV/Sportpark De Kruising (V) B.S. Thom Schoppen
24105 Zo 7-Jun-2020 11:00 KSV DB1# Lacom ’91 DB1# KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Melanie Denijn Groot
24301 Zo 7-Jun-2020 12:15 KSV DC1 Hugo Girls DC1 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Fleur Breuker/ Lise Botterhuis
24096 Zo 7-Jun-2020 13:30 KSV DA1 VVW DA2 KSV/Sportpark De Kruising (V) HS1 Mats Bakker
24399 Do 11-Jun-2020 21:00 KSV Rec1 Valken DMW1 KSV/Sportpark De Kruising (V) HS1 Mats Bakker
24502 Za 13-Jun-2020 10:00 KSV F4 Graftdijk F1 KSV/Sportpark De Kruising (V) A1
24422 Za 13-Jun-2020 10:00 KSV F6 Meervogels F3 KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec2
25501 Za 13-Jun-2020 11:00 KSV F7 Tornado F3 KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec2
24438 Za 13-Jun-2020 12:00 KSV E3 Lacom ’91 E1 KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec1
24446 Za 13-Jun-2020 13:15 KSV E2 H.V.S. / D.E.S. E1# KSV/Sportpark De Kruising (V) Rec1
24378 Za 13-Jun-2020 14:30 KSV D2 Hugo Girls D1 KSV/Sportpark De Kruising (V) A1
24567 Za 13-Jun-2020 19:00 KSV DS2 Spartanen DS5 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Cor van Langen
24489 Za 13-Jun-2020 20:15 KSV DS3 Zwaluwen K DS1 KSV/Sportpark De Kruising (V) B.S. Greet Zuurbier
24381 Zo 14-Jun-2020 10:30 KSV DC2 Tornado DC1 KSV/Sportpark De Kruising (V) DS4
24414 Zo 14-Jun-2020 11:45 KSV DB2 Hollandia T DB3 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Cor van Langen
24407 Zo 14-Jun-2020 13:00 KSV DS1 Spartanen DS2 KSV/Sportpark De Kruising (V) B.S. Greet Zuurbier
23515 Di 16-Jun-2020 20:30 KSV DMW1 Zwaluwen K DMW1 KSV/Sportpark De Kruising (V) V.S. Melanie Denijn Groot
V.S.I.O.= verenigings scheidsrechter in opleiding
V.S.= verenigings scheidsrechter
B.S.= bondscheidsrechter