Scheidsrechters indeling 1e helft zaal 2021-2022

De nieuwe indeling voor de scheidsrechters voor de eerste helft van het zaalseizoen 2021-2022 is bekend.

Locaties van de wedstrijden

Let goed op, we spelen in de Waardergolf, de Draai, de Deimoshal en de Hectorlaan, bij de 1e 3 kan je de scheidsrechtersspullen ophalen bij de bar, de laatste die moet fluiten graag weer terugbrengen naar de bar.
Bij de Hectorlaan is er geen scheidsrechter etui, dus als je daar moet fluiten, neem je eigen spullen mee, of haal het op in de Deimoshal (is ernaast).

Omdat we dit jaar een grote groep jeugd in opleiding hebben (C1 en C2), die wij begeleiden in dit gedeelte (1e helft zaal) en veel verenigingsscheidsrechters hebben, komt niet ieder team aan de beurt in dit deel van de competitie (uiteraard hebben zij 1e helft veld al wel gefloten en zijn zij 2e helft zaal weer gewoon aan de beurt (dit betreft de A1 en de B2).
Check vooraf de handbal app 
Denk eraan als je moet fluiten, dat je in de handbal app kan en dus voor de wedstrijd controleert of het digitale wedstrijd formulier is ingevuld en na de wedstrijd de stand en evt straffen in de app zet.
Dag Datum Tijd KSV team Uit team Locatie Team Fluiten Scheidsrechter
Begeleiding
ZA 10/23/2021 17.45 KSV C1 DSS C2
Waardergolf
B.S. R van Gemert
MA 10/25/2021 19.00 KSV DMW2 Tornado DMW1
Waardergolf
B.S.I.O. Paulien en Robin
WO 10/27/2021 21.15 KSV DMW1 Victoria O DMW1 De Draai V.S.I.O. Mara Kroese Melanie
ZA 10/30/2021 09.00 F Toernooi
Waardergolf
tot 11.15
ZA 10/30/2021 11.15 KSV E5 De Blinkert E1
Waardergolf
C1 Jenneke
ZA 10/30/2021 11.30 KSV E1 Vrone E1 De Draai C1 Jenneke
ZA 10/30/2021 12.15 KSV E4 Excelsior E3
Waardergolf
C1 Patricia
ZA 10/30/2021 13.15 KSV E3 Victoria O E1
Waardergolf
C1 Patricia
ZA 10/30/2021 14.15 KSV E2 Vrone E3
Waardergolf
C1 Melanie
ZA 10/30/2021 15.15 KSV D2 A&O D1
Waardergolf
V.S.I.O. Lisa en Sabine Melanie
ZA 10/30/2021 16.15 KSV D1 VZV D1
Waardergolf
V.S.I.O. Lisa en Sabine Melanie
ZA 10/30/2021 18.10 KSV B1 HV Quintus B1
Waardergolf
B.S. T. Lentz
ZA 10/30/2021 19.00 KSV DS5 Kleine sluis DS2 De Draai V.S. Lani en Mieke
ZA 10/30/2021 19.20 KSV DS2 HMS/Achilles DS3
Waardergolf
B.S. S. Dam
ZA 10/30/2021 20.50 KSV DS1 Westfriezen DS1
Waardergolf
B.S. T. Schoppen/ P. Schurink
ZO 10/31/2021 09.15 KSV C2 Westfriezen C2 De Draai V.S. Fleur Breuker
ZO 10/31/2021 10.20 KSV C3 Blinkert C1 De Draai V.S. Fleur Breuker
ZO 10/31/2021 11.25 KSV B2 Vrone B1 De Draai V.S.I.O. Meike Veldboer Melanie
ZO 10/31/2021 13.50 KSV A1 Westsite A2 De Draai V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 10/31/2021 15.00 KSV DS3 DTS 48 DS2 De Draai V.S. Cor van Langen
MA 11/1/2021 19.00 KSV DMW3 Andijk DMW1
Waardergolf
DS1
DI 11/2/2021 20.00 KSV DS1 VVW DS1
De Deimos
B.S.
ZA 11/6/2021 13.30 KSV E5 Graftdijk E1
Waardergolf
J.S.I.O. Mandy Eedens Melanie
ZA 11/6/2021 17.45 KSV C1 Vrone C1
Waardergolf
B.S. J. Bijvoet
ZA 11/6/2021 19.00 KSV DS4 KSV DS5
Waardergolf
V.S. Greet Zuurbier
ZO 11/7/2021 14.15 KSV C3 Graftdijk C1
Waardergolf
B1
ZO 11/7/2021 15.20 KSV DS3 Westfriezen DS2
Waardergolf
HS1 Mats Bakker
MA 11/8/2021 19.00 KSV DMW2
Kleine sluis DMW1
Waardergolf
B.S.I.O. Paulien en Robin
WO 11/10/2021 19.00 KSV DMW1 VVW DMW1
Waardergolf
V.S.I.O. Mara Kroese (PVB) Melanie
ZA 11/13/2021 11.00 KSV E4 SEW E2
Waardergolf
C1 Patricia
ZA 11/13/2021 12.00 KSV E3 DSS E3
Waardergolf
C1 Patricia
ZA 11/13/2021 13.05 KSV E1 VZV E1
Waardergolf
C2 Jenneke
ZA 11/13/2021 14.10 KSV E2 Zuidermeer E1#
Waardergolf
C2 Jenneke
ZA 11/13/2021 15.15 KSV D2 DSS D3
Waardergolf
V.S.I.O. Meike Veldboer Melanie
ZA 11/13/2021 16.05 KSV D3
SSV/Sporting S D1#
Waardergolf
V.S.I.O. Meike Veldboer Melanie
ZA 11/13/2021 16.50 KSV D1 SEW D1
Waardergolf
V.S. Mara Kroese
ZA 11/13/2021 18.50 KSV DS2 Spartanen DS1
Waardergolf
B.S. VZV 3,4
ZA 11/13/2021 19.00 KSV DS4 Kleine Sluis DS2
Hectorlaan
V.S. Mats Bakker
ZA 11/13/2021 20.15 KSV DS5
SSV/Sporting S DS3
Hectorlaan
V.S. Mats Bakker
ZA 11/13/2021 20.20 KSV DS1 DTS ’48 DS1
Waardergolf
B.S. F. Broekhuizen
ZO 11/14/2021 09.00 KSV C2 Excelsior C1
Waardergolf
V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 11/14/2021 10.05 KSV B2 Valken B1
Waardergolf
V.S. Cor van Langen
ZO 11/14/2021 11.10 KSV A1 Lelystad A1
Waardergolf
V.S. Greet Zuurbier
MA 11/15/2021 21.00 KSV DMW3 Hauwert DMW1
Hectorlaan
V.S. Mieke en Lani
ZA 11/20/2021 09.00 F Toernooi
Waardergolf
tot 11.15
ZA 11/20/2021 13.15 KSV E3 Lacom E2
Waardergolf
REC3
ZA 11/20/2021 14.10 KSV E5 A&O E1
Waardergolf
REC3
ZA 11/20/2021 20.15 KSV HS1
SDS/Harderwijk HS1
Waardergolf
V.S. Greet Zuurbier
ZO 11/21/2021 09.15 KSV C3 Lacom C1
Waardergolf
V.S. Fleur Breuker
ZO 11/21/2021 10.20 KSV A1 Valken A2
Waardergolf
V.S. Fleur Breuker
ZO 11/21/2021 11.35 KSV DS3 Kleine Sluis DS1
Waardergolf
REC1
MA 11/22/2021 21.00 KSV DMW2 Wstfriezen DMW1
Hectorlaan
V.S. Greet Zuurbier
WO 11/24/2021 19.00 KSV DMW1 Tonegido DMW1
Waardergolf
HS1 Mats Bakker
ZA 11/27/2021 11.30 KSV E1 Excelsior ’53 E2# De Draai C1 Jenneke
ZA 11/27/2021 12.35 KSV E4 Westfriezen E4 De Draai C1 Jenneke
ZA 11/27/2021 13.35 KSV E2 Schagen E3 De Draai DS4
ZA 11/27/2021 14.35 KSV D2 Hugo Girls D1 De Draai DS4
ZA 11/27/2021 15.25 KSV D3 Vrone D3 De Draai DS4
ZA 11/27/2021 16.15 KSV D1 ZAP D1
Waardergolf
V.S.I.O. Lisa en Sabine Melanie
ZA 11/27/2021 17.05 KSV C1 VZV DC2
Waardergolf
B.S.
ZA 11/27/2021 18.10 KSV B1 Westlandia DB1
Waardergolf
B.S.
ZA 11/27/2021 19.00 KSV DS4 Hugo Girls DS3 De Draai REC2
ZA 11/27/2021 19.15 KSV DS2 Con Zelo DS2
Waardergolf
B.S.
ZA 11/27/2021 20.20 KSV DS5 Graftdijk DS2 De Draai REC2
ZA 11/27/2021 20.50 KSV DS1 Tornado DS1
Waardergolf
B.S.
ZO 11/28/2021 11.30 KSV E3
Sporting Andijk E1#
Waardergolf
DS5
ZO 11/28/2021 12.30 KSV C2 SEW C4
Waardergolf
DS5
MA 11/29/2021 19.00 KSV DMW3 Koedijk DMW1
Waardergolf
V.S. Greet Zuurbier
ZA 12/4/2021 09.00 KSV E5 Vrone E2
Waardergolf
C2 Melanie
ZA 12/4/2021 10.00 KSV E4 Dynamo E1
Waardergolf
C2 Melanie
ZA 12/4/2021 11.00 KSV E3 Meervogels E1
Waardergolf
C2 Melanie
ZA 12/4/2021 13.00 KSV D2 Dynamo D1
Waardergolf
J.S.I.O. Mandy Eedens Melanie
ZA 12/4/2021 18.10 KSV D1 C.S.V D1
Waardergolf
V.S.I.O. Meike Veldboer Melanie
ZA 12/4/2021 19.00 KSV HS1 Blinkert HS2
Waardergolf
V.S. Cor van Langen
ZO 12/5/2021 09.00 KSV C3 Vrone DC2
Waardergolf
DS2
ZO 12/5/2021 10.00 KSV A1 Hollandia T DA2 De Draai V.S. Mats Bakker
ZO 12/5/2021 10.05 KSV C2
SV De Valken DC1#
Waardergolf
DS2
ZO 12/5/2021 11.10 KSV B2 Leidsche Rijn DB2
Waardergolf
DS1
ZO 12/5/2021 11.20 KSV DS3 Blokker DS1 De Draai V.S. Mats Bakker
MA 12/6/2021 19.00 KSV DMW2 Geel Zwart DMW2
Waardergolf
B.S.I.O. Paulien en Robin
WO 12/8/2021 19.00 KSV DMW1 DSO DMW1
Waardergolf
V.S. Mats Bakker
ZA 12/11/2021 15.50 KSV D3 Westfriezen D4
Waardergolf
ZA 12/11/2021 16.40 KSV C1 VOC DC2
Waardergolf
B.S.
ZA 12/11/2021 17.45 KSV B1 SEW DB1
Waardergolf
B.S.
ZA 12/11/2021 18.50 KSV DS2 Zaanstreek DS1
Waardergolf
B.S.
ZA 12/11/2021 19.00 KSV DS4 Graftdijk DS2 De Draai V.S.I.O. Meike Melanie
ZA 12/11/2021 20.20 KSV DS1 Meervogels DS1
Waardergolf
B.S.
MA 12/13/2021 19.00 KSV DMW3 Niedorp DMW1
Waardergolf
V.S.I.O. Lisa en Sabine (PVB) Melanie
DO 12/16/2021 20.00 KSV DMW1 Schagen DMW2
Waardergolf
V.S. Cor van Langen
ZA 12/18/2021 09.20 F Toernooi
Waardergolf
tot 12.30
ZA 12/18/2021 15.45 KSV E2 Meervogels E3
Waardergolf
C2 Patricia
ZA 12/18/2021 16.40 KSV E5 H.C.V. 90 E1
Waardergolf
C2 Patricia
ZA 12/18/2021 17.00 KSV E4 Blokker E1
Deimos, de
DS3
ZA 12/18/2021 17.35 KSV E1 Quintes/VVW E1#
Waardergolf
C2 Melanie
ZA 12/18/2021 18.00 KSV E3 C.S.V. Handbal E1#
Deimos, de
DS3
ZA 12/18/2021 18.30 KSV D1 DSS D1
Waardergolf
V.S. Lani
ZA 12/18/2021 19.15 KSV D2 De Blinkert D1#
Waardergolf
V.S. Lani
ZA 12/18/2021 20.00 KSV HS1 DSS HS1
Waardergolf
V.S.
Mara Kroese en Fleur Breuker
ZO 12/19/2021 09.20 F Toernooi
Waardergolf
tot 11.00
ZO 12/19/2021 11.00 KSV C3 Tornado C2
Waardergolf
V.S.I.O. Mandy en Melanie Melanie
ZO 12/19/2021 12.00 KSV C2 Quintes/VVW C2
Waardergolf
V.S.I.O. Mandy en Melanie Melanie
ZO 12/19/2021 13.00 KSV B2 Green Park
Waardergolf
V.S.I.O. Meike Veldboer (PVB) Melanie
ZO 12/19/2021 14.00 KSV A1 Jupiter 76 A1
Waardergolf
V.S. Greet Zuurbier
ZO 12/19/2021 15.10 KSV DS3 Vrone DS3
Waardergolf
DS1