Scheidsrechters indeling 2e helft zaal 2022

De nieuwe indeling voor de scheidsrechters voor de tweede helft van het zaalseizoen 2022 is bekend.

Locaties van de wedstrijden

Let goed op, we spelen in de Waardergolf, de Draai, de Deimoshal en de Hectorlaan, bij de 1e 3 kan je de scheidsrechtersspullen ophalen bij de bar, de laatste die moet fluiten graag weer terugbrengen naar de bar.
Bij de Hectorlaan is er geen scheidsrechter etui, dus als je daar moet fluiten, neem je eigen spullen mee, of haal het op in de Deimoshal (is ernaast).

Check vooraf de handbal app 
Denk eraan als je moet fluiten, dat je in de handbal app kan en dus voor de wedstrijd controleert of het digitale wedstrijd formulier is ingevuld en na de wedstrijd de stand en evt straffen in de app zet.
Versie: maart 2022

januari Datum Tijd KSV team Uit team Locatie Team Fluiten Scheidsrechter
ZA 1/29/2022 16.50 E5 Wijk aan Zee E1 Waardergolf B2 Lynn van Berkel
ZA 1/29/2022 17.50 C1 KRAS/Volendam C1 Waardergolf BOND
ZO 1/30/2022 13.50 DS3 St. George DS2 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 1/30/2022
MA 1/31/2022 19.00 REC3 SSV/Sporting S REC2 Waardergolf V.S.I.O. Lisa en Sabine
ZA 2/5/2022 12:00 KSV E1 DSS E3 Waardergolf J.S.I.O. Mandy Eedens
ZA 2/5/2022 13:00 KSV E4 VVW E3 Waardergolf J.S.I.O. Mandy Eedens
ZA 2/5/2022 14:00 KSV E2 St. George E1 Waardergolf DS5 Rosanne en Lonneke v Diepen
ZA 2/5/2022 15:00 KSV D3 D.T.S. ’48 D3# Waardergolf DS5 Rosanne en Lonneke v Diepen
ZA 2/5/2022 15:55 KSV D2 Vrone D2 Waardergolf REC2 Sanne Tromp/Tamara Duursma
ZA 2/5/2022 16:50 KSV D1 Vrone D1 Waardergolf V.S. Lani en Mieke
ZA 2/5/2022 18:15 KSV DB1 Feyenoord DB1 Waardergolf BOND: Jan Bijvoet
ZA 2/5/2022 19:00 KSV DS5 Kleine Sluis DS2 De Draai V.S. Greet Zuurbier
ZA 2/5/2022 19:20 KSV DS2 CSV DS1 Waardergolf BOND
ZA 2/5/2022 20:45 KSV DS1 VZV DS3 Waardergolf BOND: Tom Branderhorst
ZO 2/6/2022 9:00 KSV DC2 Quick/Hauwert DC1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 2/6/2022 10:00 KSV DB2# JuRo Unirek/VZV DB3 Waardergolf V.S. Cor van Langen
MA 2/7/2022 19:00 KSV DMW2 DSO DMW2 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
MA 2/7/2022 21:00 KSV DMW1 DTS ’48 DMW1 Hectorlaan V.S. Greet Zuurbier
ZA 2/12/2022 9:00 KSV E3 KSV E1 Waardergolf B2 Britt Klaassen
ZA 2/12/2022 9:55 KSV E5 Meervogels’60 E2# Waardergolf C1 Mirthe Pieneman
ZA 2/12/2022 15:00 KSV F4 Koedijk F1# Waardergolf REC1
ZA 2/12/2022 15:20 KSV F3 Hugo Girls F2 Waardergolf REC1
ZA 2/12/2022 16:20 KSV F4 KSV F3 Waardergolf REC1
ZA 2/12/2022 17:55 KSV DC1 Westsite DC1 Waardergolf BOND:
ZA 2/12/2022 19:00 KSV DS4 KSV DS5 Waardergolf V.S. Cor van Langen
ZA 2/12/2022 20:15 KSV HS1 Tornado HS1 Waardergolf V.S. Greet Zuurbier
ZO 2/13/2022 9:00 KSV DC3 Meervogels DC1 Waardergolf V.S. Lani
ZO 2/13/2022 10:10 KSV DA1 Meteoor DA1 Waardergolf V.S. Mara Kroese
ZO 2/13/2022 11:30 KSV DS3 Niedorp DS1 Waardergolf V.S. Mats Bakker
MA 2/14/2022 19:00 KSV DMW3 VZV DMW1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZA 2/26/2022 19:30 KSV DS2 Zaanstreek DS1 Waardergolf Bond: Ronald Vellinga
ZA 2/26/2022 20.45 KSV HS1 Spartanen HS1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
MA 2/28/2022 19:00 KSV DMW2 Con Zelo DMW1 Waardergolf HS1 Mats Bakker
WO 3/2/2022 19:00 KSV DMW1 Valken DMW1 Waardergolf V.S. Greet Zuurbier
ZA 3/5/2022 11:30 KSV E2 Meteoor E1# De Draai J.S.I.O. Mandy Eedens
ZA 3/5/2022 12:25 KSV D3 St. George D2 De Draai J.S.I.O. Mandy Eedens
ZA 3/5/2022 16:45 KSV DC1 Green park DC2 De Draai BOND
ZA 3/5/2022 17:55 KSV DB1 VOC DB1 De Draai BOND
ZA 3/5/2022 18:30 KSV DS5 SSV/Sporting S DS3 Deimos, de V.S. Melanie Denijn Groot
ZA 3/5/2022 19:45 KSV DS4 Kleine Sluis DS2 Deimos, de V.S. Melanie Denijn Groot
ZA 3/5/2022 20:50 KSV DS1 Geel Zwart DS1 De Draai BOND
MA 3/7/2022 21:00 KSV DMW3 Vido DMW1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZA 3/12/2022 13:00 KSV E3 Koedijk E1# Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZA 3/12/2022 14:00 KSV E5 CSV E2 Waardergolf C2 Aniek Dekker/Maud Pater
ZA 3/12/2022 15:00 KSV E1 Meervogels E1 Waardergolf J.S.I.O. Mirte Pieneman
ZA 3/12/2022 16:00 KSV E4 DTS ’48 E2 Waardergolf J.S.I.O. Mirte Pieneman
ZA 3/12/2022 17:00 KSV E2 Kleine Sluis E2 Waardergolf J.S.I.O. Mandy Eedens
ZA 3/12/2022 18:05 KSV D1 D.T.S. ’48 D1# Waardergolf V.S. Fleur Breuker
ZA 3/12/2022 19:00 KSV HS1 Lacom ’91 HS2 Waardergolf V.S. Cor van Langen
ZO 3/13/2022 9:30 KSV D2 Koedijk D1# Waardergolf A1 Danique Gielen/Serra Balm
ZO 3/13/2022 10:25 KSV DC2 DTS ’48 DC1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 3/13/2022 11:30 KSV DC3 Hollandia T DC1 Waardergolf V.S. Lani en Mieke
ZO 3/13/2022 12:35 KSV DA1 Victoria O DA2 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 3/13/2022 13:50 KSV DS3 Spartanen DS2 Waardergolf V.S. Greet Zuurbier
MA 3/14/2022 19:00 KSV DMW2 Spartanen/SEW DMW2 Waardergolf DS1
Rosina Vreeburg/ Jackie Heibloem
ZA 3/19/2022 15:30 KSV D3 Valken D2 Waardergolf B1
ZA 3/19/2022 16:25 KSV DC1 Quintus DC2 Waardergolf BOND
ZA 3/19/2022 17:35 KSV DB1 VELO DB1 Waardergolf BOND
ZA 3/19/2022 18:30 KSV DS4 Hugo Girls DS3 Deimos, de V.S. Cor van Langen
ZA 3/19/2022 18:40 KSV DS2 DSS DS3 Waardergolf BOND
ZA 3/19/2022 19:45 KSV DS5 Graftdijk DS2 Deimos, de V.S. Greet Zuurbier
ZA 3/19/2022 20:10 KSV DS1 Vrone DS1 Waardergolf BOND
MA 3/21/2022 21:00 KSV DMW3 Lacom ’91 DMW1 Hectorlaan V.S. Melanie Denijn Groot
WO 3/23/2022 19:00 KSV DMW1 Spartanen/SEW DMW1 Waardergolf V.S. Greet Zuurbier
MA 3/28/2022 19:00 KSV DMW2 Geel Zwart DMW2 Waardergolf DS1
WO 3/30/2022 19:00 KSV DMW1 DSO DMW1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZA 4/2/2022 9:00 KSV E4 Blokker E1 Waardergolf J.S.I.O. Mirte Pieneman
ZA 4/2/2022 10:50 KSV E3 C.S.V. Handbal E1# Waardergolf J.S.I.O. Mirte Pieneman
ZA 4/2/2022 11:45 KSV D2 De Blinkert D1# Waardergolf J.S.I.O. Mandy Eedens
ZA 4/2/2022 20:00 KSV DS5 KSV DS4 De Draai V.S. Cor van Langen
ZA 4/2/2022 21:20 KSV HS1 DSS HS1 De Draai V.S. Greet Zuurbier
ZO 4/3/2022 9:00 KSV DC2 Quintes/VVW DC2# Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 4/3/2022 10:00 KSV DA1 Jupiter ’76 DA1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 4/3/2022 11:10 KSV DS3 Vrone DS3 Waardergolf V.S. Mats Bakker
MA 4/4/2022 21:00 KSV DMW3 Niedorp DMW1 Hectorlaan V.S. Lani Nooter/ Mieke Zijp
WO 4/6/2022 19:00 KSV DMW1 Schagen DMW2 Waardergolf V.S. Greet Zuurbier
ZA 4/9/2022 13:00 KSV E1 C.S.V. Handbal E1# Waardergolf J.S.I.O. Mandy Eedens
ZA 4/9/2022 13:00 KSV E4 Victoria O E2 Deimos, de DS4
ZA 4/9/2022 14:00 KSV E3 DSS E2 Deimos, de DS4
ZA 4/9/2022 14:05 KSV D3 SEW D3 Waardergolf HS1 Mats Bakker
ZA 4/9/2022 15:00 KSV D2 C.S.V. Handbal D2 Waardergolf HS1 Mats Bakker
ZA 4/9/2022 15:05 KSV E2 Niedorp E1 Deimos, de DS4
ZA 4/9/2022 15:55 KSV D1 Geel Zwart D1# Waardergolf V.S. Mara Kroese
ZA 4/9/2022 16:50 KSV DC1 Westlandia DC2 Waardergolf BOND
ZA 4/9/2022 18:00 KSV DB1 VVW DB1 Waardergolf BOND: Hans Admiraal
ZA 4/9/2022 19:10 KSV DS2 Zeeburg DS2 Waardergolf BOND: Marco Vermeer
ZA 4/9/2022 20:20 KSV DS1 Valken DS1 Waardergolf BOND
ZO 4/10/2022 KSV F toernooi Waardergolf REC1
ZO 4/10/2022 11:25 KSV DC2 Spartanen DC1# Waardergolf V.S. Fleur Breuker
ZO 4/10/2022 12:30 KSV DC3 CSV DC1 Waardergolf V.S. Fleur Breuker
ZO 4/10/2022 13:30 KSV DB2# NEA DB1# Waardergolf V.S. Mats Bakker
ZO 4/10/2022 14:35 KSV DA1 DSO DA1 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
ZO 4/10/2022 15:50 KSV DS3 SEW DS4 Waardergolf V.S. Cor van Langen
MA 4/11/2022 19:00 KSV DMW2
Wieringerwaard DMW1
Waardergolf V.S. Greet Zuurbier
DO 4/21/2022 20:30 KSV DS1 VZV DS3
Heerhugowaard Zuid
T. Branderhorst
ZA 4/23/2022 KSV F Toernooi
Buiten bij KSV
REC1
ZA 4/23/2022 19:00 KSV DS4 SSV/Sporting S DS3 Waardergolf V.S. Cor van Langen
ZA 4/23/2022 19:00 KSV HS1 Lelystad HS1 Deimos, de V.S. Greet Zuurbier
ZA 4/23/2022 20:20 KSV DS5 Hugo Girls DS3 Waardergolf V.S. Melanie Denijn Groot
MA 4/25/2022 21:00 KSV DMW3 Hollandia T DMW2 Hectorlaan V.S. Mara Croese
ZA 4/30/2022 19:00 KSV DB1 VZV DB1 Waardergolf BOND
ZA 4/30/2022 20:20 KSV DS1 ZAP DS2 Waardergolf BOND