Onderstaand het overzicht van de nieuwe teamindeling 2022/2023

F1 F2 F3 F4
Cato Reinders Danie Kroon Madee Konijn Larissa de Rover
Linde van der Vaart Hannah van Hest Loïs de Vries Fem Hoffer
Juna Stet Anouk Balder Isa Zonneveld Maud Kool
Lynn de Vries Jasmijn Maas Norah van der Voort Danique Koppes
Quinn Volkers Nikki vd Meer Fleur Kunst Fay Venema
Vera Simon Lizzy Bockweg Julia Steen
Coach: Janneke Coach: Renate/Tessa Coach: Jessica Coach:
Trainer: Janneke Trainer: Renate/Tessa Trainer: Jessica Trainer:
E1 E2 E3 E4 E5
Nina Schouten Milou Nienhuis Romy van Meerveld Benthe Schrijver Fleur van Toor
Sanne Obdam Noyenna Zoe Florentinus Ribeiro Femke Balder Jazzlynn Stammes
Saar Groot Ayah El Mokkadem Anna Vos Isa Boon Jasmine Lalpourwal
Lois Heistek Nova Bruyn Sylvia Mol Juna Knoppert Livia Duivestein
Madee Wester Noor van den Berg Celinda Rosmuller Nova de Vries Vayenna Wolven
Vienna Langenberg  Lotte van Gerwen Liven van Wonderen Vajèn Blok Jill Groen
Phileine Maas Neauva Jacobij Fenna Konijn Chiara Zijlmans
Kyara van der Meer Dewi Boersma Liz Saïf
Rayan Soleban
Coach: Inge/Manon Coach: Coach: Harni Coach: Laura/Samantha Coach: Mariska
Trainer: Inge/Manon Trainer: Trainer: Karima/Harni Trainer: Laura/Samantha Trainer: Daniëlle
D1 D2 D3 D4
Robine Schrijver Robine Jacobs Lieke van der Zee Dinah El Mokkadem
Tessa Dekker Elinde Wester Senna Burger Tess Beers
Liz Ganzinga Nadia Wentink Senna Appelman Saar Eeken
Quincy Denijn Romee Landsaat Kiara Blankendaal Lotte Kool
Tes Elsinga Isabella Jones Nikki Groenhart Nikkie Tielemans
Yuna Brouwer Jolie Blom Ayleen van Rhee Zefenja Balder
Elin de Bruijne Kate Bruyn Snezhana Victoria Yanchuk
Luna Saïf Anne Sofie Rietveld Kirsten Kragt Nore van der Hel
Demi Gildemeijer Sophie van Kuijeren Esmee Groefsema
Yasmine Kalai Sylvie Schouten
Let op: richting het binnenseizoen maken we de balans op ivm de vele proeftrainers bij de D-jeugd. Indien nodig kan er tegen die tijd geschoven worden binnen de D-teams.
Coach: Esther Coach: Joyce/Jolanda Coach: Coach:
Trainer: Esther Trainer: Joyce/Jolanda Trainer: Trainer:
C-selectie C3
Constanca Tavares Guedes Lindsey Blok
Marsha Woudenberg Dewi Admiraal
Aniek Dekker Nina Demmers
Mirte Pieneman Evi van den Bos
Nova Leek Sara Swiers
Emma Duindam Desi Blom
Indy Sewnath Floor Gildemeijer
Maud Pater Senna Mughal
Zoë Huisman Lisa van Stam
Feline Knoppert Roos Verkooijen
Livia Wester Lisa Raaphorst
Lisa Gildemeijer
Senna Ganzinga
Lindsey Groefsema Coach: Jolanda/Wilma
Dunja Ahmadi Trainer: Jolanda
Roos Moltmaker
Rosa Kwast
Mexxine Rood
Meike Huisman
Mickey vd Broek
Mara Klinkenberg
Margo/Robert/Patricia
Trainer: Margo/Robert
B1
Cynthia Hogaarts
Serah Zand
Christel Stuijt
Iris van den Berg
Maud Klaver
Mirte Pieneman
Nova Leek
Marsha Woudenberg
Aniek Dekker
Indy Sewnath
Constanca Tavares Guedes
Lisa Gildemeijer
Zoë Huisman
Coach: Rob
Trainer: Rob
A1 A2
Lotte Pieneman Tara de Laat
Isis Blaauw Lynn van Berkel
Romy Brink Fabienne van de Berg
Minke vd Bos Britt Klaassens
Roos Elbers Senna Kok
Moss Groenveld Pien Laureijssen
Jill Molmann Amber Zoon
Gwen Looy Mirthe Kooijman
Rosali Rood Ruby Vreeker
Mara Vreeman Bloem Rothengatter
Myrthe Wokke Mara Lakeman
Coach: Jorien Coach: Romee
Trainer: Jorien Trainer: Romee
Selectie Dames 1 en 2 Dames 3 Dames 4 Dames 5
Romee Balm Danique Gielen Rosanne van Diepen Debbie Dokkum
Brenda de Boer Shakira Jansen Luna Bleeker Maartje Doedens
Esmee Botterhuis Megan Dol Lynn Sprenkeling Joyce Zuurbier
Fleur Breuker Serra Balm Chloe Kroeze Anouk Stam
Judith Groot Anna Ruther Ruby Harpenau Shanna Maas
Jackie Heibloem Kirsten Denijn Amber Steenbakker Femke Wouda
Jacqueline Köhne Ilse Leeuwerink Noa Bakker Tammy Reurslag
Jonna Lemstra Sarah Bakker Lonneke van Diepen Ellen Hillebrand
Bibi Mol Lani Nooter Karlijn Bakker Nathalie van Rijn
Shannen Ursem Luna Peters Quinty Eshuis
Sam Wagenaar Danique Oorbeek Britney Richel
Nika Reus Emma Poelman
Esmey  Merk Desiree van den Vlerk
Rosina Vreeburg
Joyce van Heerwaarden Coach: Melanie Coach: Coach:
Britt de Vries Trainer: Gerwin Trainer: Gerwin Trainer: Erik
Rosanne van Diepen
Anouk Visser
Soraya Breed
Marleen van Heumen
Remy Loos
Kim Elbers
Marit Goodijk
Mara Kroese
Jelysa Polak
Mieke Zijp
Coach: Theo en Gerwin
Trainer: Theo, Gerwin en Peter
Recreanten 1 Recreanten 2 Recreanten 3
Zola Stoop (k) Kailey van Diepen (k) Nancy de Vries
Wendy Specker Tamara Duursma Britt Venne
Mariska Blankendaal Soraya Breed Jarinda Sewnath
Pauline Korver Sharon Pauwels Rosanne Schoenmaker
Laura Groot Lisa Nannes Anniek Schuit
Jorien Weel Larissa Zuurbier Alyssa Leek
Esther Zonneveld Sanne Tromp Iris van Saase
Kim Oud Lisa Menten-Nannes Anita Mantel
Renate Oudhuis Mara Kroese Rachelle Ket
Rosanne Kunst Floortje Buter Meike Pieneman
Jelysa Polak Maaike Bakker
Thalita Barkey
Lisa Appel
Marlou Oudeman
Nienke van den Burg
Coach: Jessica Coach: nvt Trainer: Erik