Veldseizoen 2021/2022 – trainingsschema

Maandag
17.00-18.00 uur E2, E4 en E5 Manon, Romy
Roos en Karima
18.00-19.00 uur E1 en E3 Inge en Lonneke
19.00-20.00 uur Wedstrijd Recr 1,2,3
20.00-21.30 uur Heren Andrea

 

Dinsdag
17.00-18.30 uur
18.30-20.00 uur D1 + D2 + D3 Robert, Joyce en Jolanda
20.00-22.00 uur A1 + Ds 3 Koert

 

Dinsdag
Sporthal Zuid
16.30-18.00 uur C1 + C2 + C3 Andrea, Margo en Luna
18.00-19.30 uur B1 + B2 Jorien en Romee
19.30-21.30 uur Ds 1 + DS 2 Theo en Gerwin

 

Woensdag
15.00-16.00 uur kabouters en proef Jessica
15.30-17.00 uur F2 Daniëlle en Sonja
16.00-17.00 uur F1, F3, F4 en F5 Samantha, Janneke, Renate
Nova en Lisa
17.00-18.00 uur E4 en E5 Suzanne, Inge en Karima
18.00-19.00 uur E1, E2 en E3 Jolanda, Manon en Lonneke
19.00-20.00 uur G handbal Trainers G handbal
20.00-21.30 uur Ds 4 en Ds 5 Erik en Gerwin

 

Woensdag
Sporthal Zuid
19.00-20.30 uur Heren Andrea

 

Donderdag
17.00-18.30 uur D2, D3 en C3 Joyce, Jolanda en Luna
18.30-20.00 uur B2 + A1 Romee en Trudi
20.00-22.00 uur Ds 3 + Recreanten 2 Koert

 

Donderdag
Sporthal Zuid
17.00-18.30 D1 + C2 Esther en Margo
18.30-20.00 C1 + B1 Rob en Jorien
20.00-22.00 uur Ds 1 + DS 2 Theo en Peter

Zaalseizoen 2021/2022 – trainingsschema

Maandag
Deimoshal
16.45-18.00 uur E jeugd* Inge, Lonneke, Manon
Romy, Roos en Karima

 

Maandag
Familieschool
17.00-18.00 uur F1 Laura

 

Maandag
MHC
20.30-22.00 uur Heren Andrea

 

Dinsdag
Deimoshal
17.00-18.00 uur D1 + D2 + D3 Robert, Jolanda en Joyce

 

Dinsdag
Zuidhal
16.30-18.00 uur C1 + C2 + C3 Andrea, Margo en Luna
18.00-19.30 uur B1 + B2 Jorien en Romee
19.30-21.30 uur Ds 1 + DS 2 Theo en Gerwin

 

Dinsdag
MHC
20.00-21.30 uur A1 + Ds 3 Koert

 

Woensdag
Zuidhal
15.00-16.00 uur kabouters en proef Jessica
15.30-17.00 uur F2 Daniëlle en Sonja
16.00-17.00 uur F1, F3, F4 en F5 Samantha, Janneke, Renate
Nova en Lisa
17.00-18.00 uur E4 en E5 Suzanne, Inge en Karima
18.00-19.00 uur E1, E2 en E3 Jolanda, Manon en Lonneke
19.00-20.00 uur G handbal trainers G handbal
20.00-21.30 uur Ds 4 + Ds 5 Erik en Gerwin

 

Woensdag
MHC
19.30-21.00 uur Heren Andrea

 

Donderdag
Deimoshal
16.30-18.00 uur D2 + D3 + C3 Joyce, Jolanda en Luna
17.30-19.00 uur B2 + A1 Romee en Trudi

 

Donderdag
Zuidhal
17.00-18.30 uur D1 + C2 Esther en Margo
van 17.00-17.45 2/3 zaal
18.30-20.00 uur C1 + B1 Rob en Jorien
20.00-22.00 uur Ds 1 + DS 2 Theo en Peter

 

Donderdag
MHC
20.00-21.30 uur Ds 3 + Recreanten 2 Koert